AHEAD

AHEAD je zkratkou pro Advanced High Effieciency Aluminum Drumsticks.
 
Každý bubeník by měl mít celou kolekci nářadí ve své tašce, proto ...
"Prověďte výměnu" - ucítíte sílu, zachráníte strom, své ruce, Vaše blány a Vaše peníze. "Ochraňte sebe, ochraňte svůj hardware"

Paličky byly představeny roku 1992 bubeníkem/inženýrem Easton Sporting Company, který se zabýval výrobou hliníkových šípů, baseballových pálek, hokejových holí a mnohých dalších. Eastonovy objevy a spousty let úspěšné práce s nahrazováním dřeva hliníkem poté přispěli k aplikaci této technologie i v bubenických paličkách.
 
AHEAD paličky jsou vhodné pro všechny žánry a styly bubnování. Zajišťují zvýšení úderu, zvýšení rychlosti při menší snaze, právě díky lehčí váze. Jsou vyrobeny ze vzdušných hliníkových trubek, kde je horní polovina vybavena vyměnitelným polyurethanovým krytem. Tyto kryty působí jako tlumič nárazů chránící hliník, hardware bubnu a dokonce i činely. Jeví-li paličky známku nějakého opotřebení, řeší se odstraněním krytu a výměnou hlaviček. S AHEAD už nikdy nebudete muset vyhazovat celou paličku jen kvůli odštípnuté špičce.
 
Pohodlí a ochrana díky VRS (Vibration Reduction System), který redukuje nárazový šok o 50% více než dřevo. Již od roku 1992 se dají považovat za nejzdravější bubenické paličky světa. Trpíte-li syndromem karpálního tunelu, artritidou nebo jen únavou, skutečně je oceníte.
 
Nepoškozují Vaše blány. Jeden z největších omylů je, že hliníkové paličky poškodí buben dříve než dřevěné. Paličky neničí blány, bubeníci je ničí. S dodržením všech pravidel správného užívání, AHEAD ochrání více než lakované dřevo, díky kterému blány ztrácí opakovaně tón. Přeražené dřevené paličky, ostré hrany, třísky, to vše na blánu opakované působí a zkracuje její životnost.
 
Dokonale vyvážené, skvěle se drží a perfektně reprodukují údery. Díky stále stejné, osvědčené výrobě jsou paličky v podstatě totožné, narozdíl od dřeva, které natolik vyvážené nikdy být nemůže.
 

 

 

Žádné produkty od výrobce AHEAD nebyly nalezeny....