ALVAREZ

Alvarez je jednou z nejpřednějších akustických kytarových značek v USA a po celém světě téměř 50 let. Její image je synonymem kvality a inovací. Alvarez nástroje jsou známé pro svůj skvělý zvuk a pocit ze hry. Již více než 50 let se na kytary Alvarez spoléhají ti nejúžasnější a nejtalentovanější muzikanti, které kdy spatřil tento svět.

Alvarez byl založen v roce 1965 společností St. Louis Music. V pozdních šedesátých letech s touto značkou začal spolupracovat mistr kytarář Kazuo Yairi. Tato spolupráce se ukázala jako pozoruhodný úspěch a kytary Alvarez-Yairi jsou ještě dnes vyráběny v továrně Yairi v malém městě Kani v Japonsku. Spojení mezi St. Louis Music a Yairi je podpořeno touhou produkovat některé z nejlepších kytar na světě. Tyto nástroje jsou kombinací tradice a inovací, přičemž velký důraz je kladen na neustálý vývoj a zdokonalování. Toto je okamžitě viditelné a slyšitelné u všech sérií od Regent Series až po Masterworks, takže v každém cenové kategorii se nachází skutečná hodnota a kvalita.

Nesporná kvalita nástrojů Alvarez vedla k tomu, že si je oblíbili hudebníci jako Joe Bonamassa, Bono, Johnny Cash, Crosby, Stills & Nash, Ani DiFranco, Jerry Garcia, Paul McCartney, Monte Montgomery, Carlos Santana, Bob Weir, Thom Yorke a mnoho dalších. A samozřejmě tisíce a tisíce profesionálních i amatérksých hudebníků po celém světě.

Alvarez nabízí širokou škálu skvělých nástrojů ve všech cenových kategoriích, ze které si bezpochyby vybere ten ideální nástroj každý z Vás.

61900
6190116190061901

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem