ANATOLIAN

Webová stránka značky: ANATOLIAN
 

Firma Anatolian, jak sama říká, dává do každého činelu svoje srdce a svou duši. Vidí jako svoje poslání nabídnout každému bubeníkovi naprosto unikátní činely, které mu pomohou dodat své hře výraz a vlastní charakter a vytvořit si vlastní jedinečný styl. Každý činel firmy anatolian je svým způsobem umělecké dílo, takže každý bubeník prahnoucí po dokonalém zvuku ho s činely Anatolian dosáhne. Filosofie firmy je jasná: bez kompromisů vyrábět ty nejlepší činely na světě.

Vývoj činelů Anatolian podléhá dlouhému procesu detailního vývoje ve spolupráci s předními bubeníky z celého světa. Cílem tohoto procesu je produkovat špičkové činely té nejlepší kvlaity, které svým zvukem a variabilitou uspokojí i ty nejnáročnější hráče. A firma Anatolian může hrdě prohlašovat, že toto se jí podařilo. Tyto činely jsou unikátem.

Činely Anatolian jsou vyráběny se slitiny Anatolian B20plus která se skládá z 80% z mědi, z 20% z cínu a ze specialní složky, kterou zná pouze Anatolian. Výrobní proces každého činelu je složitý a zahrnuje i hodiny ručního kování, které nemůže být nahrazeno žádným strojem. I proto se firmě Anatolian daří do důsledku plnit svoji filosofii - vyrábět ty nejlepší činely na světě.

2900
3200129003200

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem