KORG

Stránky výrobce: KORG
 

 

KORG

Japonskou firmu KORG založili 28. srpna 1963  Tsutomu Katoh a Tadashi Osanai. Firma Korg měla původně název Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd, protože kanceláře byly blízko vlakové trasy s názvem Keio, který se současně skládal ze začínajících písmen Katoh a Osanai. Před založením Katoh vlastnil noční klub. Osanai studoval na Tokyo University a pravidelně hrával u Katoha v nočním klubu s doprovodem Wurlitzer Sideman bicím automatem. Nejspokojen s bicím automatem přesvědčil Katoha k financování jeho úsilí postavit lepší automat - Doncamatic DA-20.

 Logo_korg[1]

Vzhledem k tomu že KORG byl založen v roce 1963 bylo hlavním cílem KORGu vytvořit nové zkušenosti v hudbě a výkonu. To bylo to co řídilo vytvoření prvního diskově založeného bicího automatu Doncamatic. To pak vedlo k vytvoření prvního Japonského synthesizeru a také světově prvního jehlového rádia. Za tím následovala celá řada jedinečných nástrojů, které přinesly radost z hudebního vystoupení pro mnoho lidí po celém světě. Nejvýznamnějším produktem byl sekvencer Korg M1 vyráběný v letech 19881994, kterého se prodalo přes 250 000 ks.

Korg je odhodlán i nadále vytvářet inovativní a nekompromisní nástroje, které udržují vysokou kvalitu, která inspiruje profesionální umělce a tvůrce, a přitom jsou dostatečně přístupné pro každého, kdo hraje. Hudební nástroje Korg jsou odrazem myšlenky a hodnoty mnoha umělců a uživatelů, kteří milují produkty Korg - nyní i do budoucna.

 Nástroje značky KORG je možné vidět po celém světě u profesionálních muzikantů, kde si od svého založení uchovává hlavní místo na trhu dodnes.

PRIMÁRNÍ PRODUKTY VÝVOJE A VÝroby

Výroba a prodej elektronických hudebních nástrojů

Synthesizery
Digitální Piána
Signálové procesory
Ladičky
Rozhraní a příslušenství k elektronickým hudebním nástrojům
Vybavení pro digitální nahrávání

 

340
53990134053990

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Na naší stránce používáme soubory "cookie", abychom co nejlépe využili možnosti stránky a přizpůsobily je tak Vašim požadavkům. Rovněž jsou použity k poskytování užitečných nástrojů a hodnotných funkcí. Abyste využili web stránky s plným komfortem, umožněte prosím přijímání "cookie" na naší stránce. Více info