MANUEL RODRIGUEZ

Webová stránka značky: MANUEL RODRIGUEZ
 

MANUEL RODRIGUEZ je španělskou rodinnou firmou, která ručně vyrábí klasické a flamenco kytary po několik generací již od počátku 20. století. Za svou profesionalitu, tradice a zkušenosti získal MANUEL RODRIGUEZ nadnárodní ocenění jako hlavní přínos v konstrukci španělských kytar.

Společnosti se po otevření malého obchodu v centru Madridu podařilo na přelomu 1. a 2. poloviny 20. století přesídlit do USA, kde svoji výrobu značně rozšířila. O standardní klasické kytary byl veliký zájem, jak pro zachování tradičních postupů při výrobě, tak pro užití exotických dřev z celého světa. V 90. letech třetí generace otevřela skromnou továrnu v Toledu, zaměřila se i na výrobu flamencových ukulel a cajonů a dodnes pokračuje v propojování tradic s moderním pojetím klasické kytary.

8990
127901899012790

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Na naší stránce používáme soubory "cookie", abychom co nejlépe využili možnosti stránky a přizpůsobily je tak Vašim požadavkům. Rovněž jsou použity k poskytování užitečných nástrojů a hodnotných funkcí. Abyste využili web stránky s plným komfortem, umožněte prosím přijímání "cookie" na naší stránce. Více info