MAPEX

Webová stránka značky: MAPEX
 

Veškeré produkty Mapex jsou ručně vyrobeny a ručně smontovány špičkovými řemeslníky v továrně, specielně zkonstruované pro výrobu bicích nástrojů. Lidé z USA, Evropy, Taiwanu a Číny si získali reputaci designérů, výrobců a konstruktérů bicích nástrojů té nejvyšší třídy. Díky tomu se může firma Mapex, jako jedna z mála ve svém oboru, může chlubit certifikátem ISO9001, který označuje světový standard pro excelentní kvalitu výroby.

Výroba excelentních bicí značky Mapex začína pochopitelně odborným výběrem dřeva. Ze zdrojů z celého světa je vybíráno prvotřídní dřevo jako javor, ořech, bříza, topol a další. Jednotlivé kusy jsou pak vybírány a přiřazovány k sobě tak, aby každý buben měl svůj jasný nekompromisní tón a resonanci.

Krom špičkového zvuku nabízí bicí značky Mapex také krásný designový vzhled. Na všechny lakované bicí je nanášeno osm ručně broušených vrstev vysoce lesklého laku. Povrchové úpravy jsou odolné a snadné na údržbu.

Výsledkem celého procesu jsou bicí, které ať vezmete do studia nebo na koncert, Vám dodají jistotu, že Váš talent a styl nebude jen perfektně reprodukován, ale i obohacen. A je jedno, zda-li hrajete pro dvacet, nebo dvacet tisíc lidí. Budete na svou sadu Mapex stejně pyšní, jako ti, co ji pro Vás vyrobili.

2150
2151121502151

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Na naší stránce používáme soubory "cookie", abychom co nejlépe využili možnosti stránky a přizpůsobily je tak Vašim požadavkům. Rovněž jsou použity k poskytování užitečných nástrojů a hodnotných funkcí. Abyste využili web stránky s plným komfortem, umožněte prosím přijímání "cookie" na naší stránce. Více info