SIVCAK

Webová stránka značky: SIVCAK
 

 

SIVČÁK

 Soller&Sivcak je společnost, založená roku 1990 a zabývající se v první řadě ruční výrobou elektrických a basových kytar.

Od r. 2004 se navíc zabývá i velkoobchodem s kytarovými součástkami. Jedná se momentálně o jednoho z nejžádanějších slovenských výrobců boutique nástrojů dané kategorie. Zde si člověk může být opravdu jistý zárukou kvality použitých materiálů, ať již jde o dřevo či hardware. Základem produkce je stále samozřejmě zakázková výroba, nicméně mimo to se v nabídce vyskytují nástroje specifikované přímo firmou a vyráběné k běžnému prodeji bez čekací lhůty. Základní modelové řady jsou: Kytary - BW#GS, Vintage, Longhorn; Baskytary - NDHS, OSC, TB Všechny modely je pak samozřejmě možné objednat v jakékoliv volené specifikaci, nicméně pak již jde o individuální “custom” zakázku.

sivcak-logo[1]

Základem každé kytary vyrobené v dílně Sivčák, je vysokojakostné, výběrové dřevo. Sivčák na nástroje instaluje pouze značkové součástky, které zaručují bezproblémové užívání a také i případný rychlý servis. Nastavení značky SIVCAK provádíme v krátkem čase. V profesionální výbavě se výrobce Sivčák spoléhá na najnovější technologie a stálou modernizaci vlastní kytarové dílny. I tímto způsobem se víme zaručit za splnění individuálních přání zákazníka a také si udržet světovou úroveň a jedinečné vlastnosti každého vyrobeného kusu. V průběhu existence se povedlo Sivčákovi vyvinout mnoho výrobních patentů, které zaručují  garanci přesnosti, kvality a originálnosti výrobků pocházejících z jeho dílny.

Žádné produkty od výrobce SIVCAK nebyly nalezeny....