TC HELICON

Stránky výrobce: TC HELICON
 

TC HELICON - "Váš hlas je NAŠÍ vášní.."

TC HELICON je kanadskou dceřinnou společnosti dánských TC ELECTRONIC řídící se mottem, "že hlas je přeci ten nekrásnější nástroj". Proto přišla tato firma na trh s nepřekonatelnými a inspirujícími produkty věnované právě všem moderním vokalistům. Skupinka vývojářů sídlící v kanadské Victorii neustále komunikuje se zpěváky a inovuje dle jejich potřeb své odposlechy či vokální harmonizéry.

Produkty respektují výkonnost zpěváků, podporují hlas v polohách, kde je to právě třeba a když přijde na živé vystupování, jejich snadné ovládání zpěváka nikdy nezklame. Mezi umělce používající právě značku TC HELICON můžeme zařadit například Paula McCartneyho, Jona Andersona, Serje Tankiana nebo i Billyho Morrisona.

7490
8800174908800

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Na naší stránce používáme soubory "cookie", abychom co nejlépe využili možnosti stránky a přizpůsobily je tak Vašim požadavkům. Rovněž jsou použity k poskytování užitečných nástrojů a hodnotných funkcí. Abyste využili web stránky s plným komfortem, umožněte prosím přijímání "cookie" na naší stránce. Více info