ULTIMATE

Webová stránka značky: ULTIMATE
 

Již více než 30 let nabízí firma Ultimate Support Systems unikátní systémy podpory pro muzikanty z celého světa. Jsou známé a vyhlášené především pro svou velice vysokou kvalitu a inovativní přístup. Mottem firmy Ultimate Support Systems je vynalézat, konstruovat a vyrábět ta nejpromyšlenější řešení stojanů a hudebních doplňků v celém hudebním průmyslu.

Počátky Ultimate Support Systems se datují do roku 1977, když zakladatel společnosti, muzikant a vynálezce Darrell Schoenig vyvinul alternativní stojany pro již existující, neskladné a nehezké stojany pro reproduktory. Z hliníkových součástek ze závěsného kluzáku vytvořil stojan, který neměl obdoby - kompaktní a odolný. Ten se stal předlohou pro novou řadu stojanů pro reproduktory, klávesy, kytary a další nástroje.

Aby firma Ultimate Support Systems mohla navrhovat, vyvíjet a produkovat ty nejkvalitnější a nejpokrokovější výrobky, zaměstnává profesionální designové inženýry, které pracují na unikátních modelovacích softwarech. Nové modely jsou poté přísně testovány v USA před tím, než jsou distribuovány do celého světa.

Firma Ultimate Support Systems má za dobu své existence patentovány stovky designových řešení a technických postupů a toto číslo narůstá každým dnem.

Žádné produkty od výrobce ULTIMATE nebyly nalezeny....