O nás

Naše firma se zabývá prodejem a opravami vybraných hudebních nástrojů. Důležitou součástí fungování naši společnosti je tradice a to v několika bodech:

NAVAZUJEME NA tradicI ZE ZelnéHO trhu,

Naše bývalé sídlo a místo prodeje, oprav a výroby hudebních nástrojů na Zelném trhu mělo historii více než 100 let. Už od 19. století zakladatel společnosti Josef Lídl začal spolupracovat s mnoha výrobci a nástrojaři hudebních nástrojů a stal se předním výrobcem hudebních nástrojů v ČR, později začal vyvážet nástroje i do zahraničí. Tuto myšlenku začínáme znovu obnovovat a to tak, že ve spolupráci s opraváři různých hudebních nástrojů děláme hudebním nástrojům předprodejní servis. Dnes už síce na "Zelňáku"nejsme, přestěhovali jsme se na ulici Veselou, ale odkaz na dobrou tradici jsme si vzali S sebou. V rámci předprodejního servisu, necháváme hudební nástroje kontrolovat u mistrů v oboru a pouze nejlepší kousky jdou do prodeje a tyto necháváme ještě seřídit.  

Dále provádíme školení pro naše odborné asistenty na prodejně, kde rozšiřujeme znalosti a dovednosti v oblasti oprav a seřízení hudebních nástrojů. Je u nás tradicí učit se od kytarářů, houslařů, a dalších mistrů oprav hudebních nástrojů.

 

 

Opravy, servis a údržba hudebních nástrojů 

Poskytujeme opravy, servis, seřízení a údržbu převážně akustických kytar, elektrických kytar, houslí a smyčcových nástrojů.

Portfolio hudebních nástrojů

Hlavní a dominantní zastoupení hudebních nástrojů v naší firmě mají akustické nástroje a to z výše jmenovaných důvodů.

Jmenovitě jsou to:

akustické kytary, klasické kytary, housle, violy, violoncella, kontrabasy, ukulele, mandolíny, banja a cajóny, 

Zastoupení značek

Do portfolia značek, které u nás můžete sehnat patří:

HNB PRODUCTS, MARTIN, MARTINEZ,ALVAREZ, AUGUSTINUS, CRAFTER, SIGMA GUITARS, ASHTON, SAVAREZ, ELIXÍR, SUPERHEX, AULOS, STENTOR  atd.